Targi

STUDIO TAŃCA CISEK

 

STUDIO TAŃCA CISEK

INFO:
Krzysztof Cisek to pedagog, sędzia i dyplomowany nauczyciel tańca. Wraz z żoną Dorotą, dyplomowanym instruktorem tańca, zdobyli wiele tytułów i nagród na polskich i międzynarodowych parkietach. Od 2006 roku prowadzili sekcję tańca towarzyskiego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. W 2011 roku założyli Studio Tańca Cisek DK przy ul. Tatrzańskiej, jedną z najlepszych szkół tańca w Łodzi. Jednak ich największym osiągnięciem jest umiejętność zarażania pasją i miłością do tańca, w dodatku niezwykle skuteczna i owocna. Pod okiem Cisków wychowali się wielokrotni Mistrzowie Okręgu Łódzkiego, finaliści Mistrzostw Polski, jak również medaliści i finaliści wielu międzynarodowych imprez, m.in. Polish Open Championships, Lotto Classic Party, Brno Open, Baltic Cup, CIN oraz CIN Polish Cup.


NA BAŁUCKIM:

Niejednokrotnie nazwy turniejów brzmią egzotycznie, jednak żeby zobaczyć umiejętności wychowanków Studia Tańca Cisek DK na nich prezentowane, nie trzeba jechać daleko. Wystarczy zajrzeć w sobotę 9.02 na Bałucki Rynek i wspólnie z nimi uczestniczyć w „Ostatkach na Bałuckim”


KONTAKT:
Szkoła Tańca Cisek DK
ul. Tatrzańska 42/44
93-223 Łódź
tel.: 728 55 22 60
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.taniec-lodz.com.pl